Aanmelden

Wil je lid worden van WHV?

Klik hier om je nu online aan te melden.

 

WIl je lid worden van WHV Beach?

Klik Hier om je nu online aan te melden

 

Social


 

 

 

Volleybalvereniging WHV uit Asperen kan buitensporten met jeugd dankzij Voetbalvereniging VV Asperen

Vanaf de eerste versoepelingen eind februari mochten we weer met onze jeugd buitensporten. Helaas was het in deze periode al snel donker buiten, waardoor wij onze jeugd alleen op zaterdag overdag een training konden aanbieden. Dankzij onze buren, Voetbalvereniging VV Asperen, konden wij ook een avondtraining aanbieden! Zij hebben aan ons de afgelopen periode een voetbalveld met verlichting beschikbaar gesteld, zodat wij onze jeugdleden een extra avondtraining konden bieden. Onze dank is zeer groot, fijn dat verenigingen, en met name in deze periode, elkaar kunnen vinden en helpen waar nodig!

Vanaf zaterdag 1 mei zullen we het beachvolleybalseizoen openen en worden er jeugdtrainingen aangeboden voor leden en niet-leden. Wil je een keer meedoen? Voor meer informatie kun je mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of op de website van WHV: www.wijhoudenvol.nl